• HİZMETLERİMİZ ve Referanslar
 • Blog
 • İLETİŞİM
   • Bu işlem ofis camlarının söküp camcıya gitmeden, olduğu yerde buzlu folyo olarak bilinen folyo malzemesi yapıştırıldığında tıpkı buzlu cam gibi görünüm almasını sağlayan ve tabiki bizi camı söküp götürmek gibi neredeyse imkansız bir zahmetten kurtaran bir cam buzlama yöntemidir.
    Yeni gelişen ofis konsepleriyle artık ofislerin duvarlarla değil camlarla bölündüğünü görüyoruz.Bu haliyle ofislerimizde eskiye nazaran çok daha şık bir görünüm elde diliyor.Ancak ofis içindeki bir odandan bakıldığında tüm odalar görünüyor olması bir sorun olarak karşımıza çıkıyor.Tam bu noktada akıllara ofisleri birbirini tam olarak görmemesi için cam buzlama işlemi geliyor.Anahtar kelime olarak  "ofis cam buzlama" olarak geçiyor bu işlem.

     

    Cam kumlama da denilen bu işlemle ofis odalarının birbirlerini belli oranlarda görmesi engelleniyor.
    Camları buzlayalım ama ofisimizde şık görünsün isteriz..! Bunun için bu camı nasıl buzlayacağımız yani nasıl bir şekil sorusu öndem kazanmaktadır.

     

    Ofisler için en yaygın bilinen buzlama yöntemi şeritli cam buzlamadır.Bu yöntemde zeminde 120cm yukarıya kadar düz olarak buzlu folyo yapıştırılır.Sonrasında 5er cm lik 3-4-veya 5 şerit 5er cm lik aralıklarla üst üste yapıştırılarak kurumsal bir görünüm elde edilir ancak şerit kalınlıkları ve ara boşlukları değiştirilerek farklı şekiller elde edilebilir.
     

    Bunun yanında cam buzlama işlemi bir çok şekilde yapılabilir.Kareler, yuvarlaklar diğer asimetrik şekiller kullanılabilir,bunda bir kısıtlama yoktur.Hayal gücünüzün elverdiği şekilde uygulanabilir.Aşağıda çeşitli örnekler görebilirsiniz.


     

   İLGİLİ Referanslarımız
   Bu kategoriye henüz referans eklenmemiş..!
  • Birinci Reklam® 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.