• HİZMETLERİMİZ ve Referanslar
 • Blog
 • İLETİŞİM
   • Cam buzlama, cam kumlama kavramları aynı anlama gelen kavramlardır.Bizim verdiğimiz hizmet camın, buzlu folyolar yardımıyla kumluymuş gibi görünmesini sağlamaktır, işlevsel olaraksa gerçek buzlu camdan farkı yoktur.Tek forkı daha sonra bunu sökülerek camın ilk haline döndürülebilmesini sağlamaktır.
    *Buzlu folyolar(Marka modeline göre değişir) dış mekana, suya güneşe dayanıklıdır, yıkanabilir silinebilir.
    *Folyo çeşidine göre efektleri farklılıklar arz edebilir.(Biz farklı folyolar arasında seçim yapmanız için demo gösteriyoruz.)

    PEKİ NEDEN CAMLARIMIZI FOLYO İLE BUZLAMAYI(KUMLAMAYI) TERCİH EDERİZ..! ?

    1-) Gerçek buzlu camın eski haline döndürülemeyecek olmasıdır, yani cam sonradan buzlu folyo ile kaplanmışsa gelecekte onu sökerek camı eski haline çevirebiliriz.

    2-) Camın arkasında kalan kötü görünümün (duvar, asansör boşluğu, yan bina) görünmemesini ve içeri giren ışığında tamamen kesilmemesini istediğimiz yerlerde tercih ederiz.Buzlu folyo ışığı %60 azaltacaktır.

    3-) Dekoratif bir cam görünümü elde etmek için tercih ederiz.Buzlama folyoları düz bir şekilde yapılabildiği gibi, istenilen desenlerde kesilerekte desenli bir cam buzlama yapılabilmektedir.Bu da camların diğer taraflarındaki görünüm azaltılırken aynı zamanda dekoratif bir görünüm de verebilme imkanı doğmaktadır.

    4-) Yerden 70cm'e kadar olan cam kısımların arkasının görünmesini engellemek.Sıklıkla restoran ve cafe gibi yerlerde masaların alt kısımlarının dışarıdan görünmemesi için  düz veya desenli modeller tercih edilmektedir.

    NERELERDE KULLANILIR.

    - Ofislerde cam odalarıbirbirinden ayırmak için şeritli cam buzlamalar,
    - Restoranlarda dışa bakan camlarda,
    - Dekoratif görüntü istenilen her yerde.


    FİYATLAR :
    Yapılacak için m2 ölçüsüne göre düşük metrajlar daha yüksek, yüksek metrajlarda daha düşük fiyatlardadır.Düz folyo yapıştırmaları, desenli folyo uygulamalarına göre daha yüksek fiyatlardadır.

    Çeşitli uygulamalarımızı aşağıda görebilirsiniz.

   İLGİLİ Referanslarımız
   Bu kategoriye henüz referans eklenmemiş..!
  • Birinci Reklam® 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.